Grupas Sağlık Antalya'daki OHSAD Kurultayında Yalın Sağlık Uygulamalarını Katılımcılar ile Paylaşacak.

Grupas Sağlık bu sene sekizincisi 26-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından Antalya’da düzenlenecek olan Sağlıkta Ortak Çözüm Kurultayına katılıyor. Etkinlikte Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, SGK, Maliye Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, özel hastaneler, kamu hastaneleri, üniversite hastaneleri, sağlık kuruluşları ve sigorta şirketleri  sağlık sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirmek için bir araya geliyor.

Özellikle sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek için düzenlenen kurultayın ana amacı; sektörün sorunlarına, sektörün tüm paydaşlarının bir araya geleceği toplantılarla birlikte ortak çözüm alternatifleri oluşturmak ve daha önemlisi ülkemizin kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık sistemine kavuşmasının önünü açmak olacaktır.

OHSAD’ın bu yıl ki kurultayında kıdemli danışmanlarımızdan Dr.Murat Yonguç, Ferkut Özdemir ve Portekiz’den gelen partnerimiz Rui Cortes yalın hastane temalı birer sunum yapacaklar. Ayrıca 4 gün boyunca açacağımız stant da bu yıl gerçekleştirdiğimiz yalın sağlık uygulamaları ile ilgili bilgilendirme ve sunumlar yapacağız.

Daha önce 7 defa gerçekleştirilen ve sağlık sistemine yön veren kamu ve özel sektörün zirve isimlerini bir araya getiren OHSAD Kurultayların da hızlıca yerinizi almanız dileğiyle.....

YUKARI