Tarihçe

GRUPAS GELİŞİM

Grupas Gelişim, Yönetim Mükemmelliği, Operasyonel Mükemmellik  ve Gelişim / Öğrenme odaklı hizmet veren bir uygulamalı danışmanlık / eğitim kuruluşudur.

  •   Kuruluş yılı: 2010
  •   25 uzman
  •   Yıllık ortalama % 62 büyüme ( 2012 – 2015)
  •   Yıllık ortalama % 40,8 büyüme (2016)
Grupas Gelişim, 2010 yılından bu yana, başta kurucu ortaklarının 30 yıla dayanan sanayi ve üretim tecrübesi ve alanında uzman danışmanları ile; Türkiye’nin gelişmiş ve gelişmekte olan kuruluşlarına bilgi birikimini aktaran profesyonel yönetim danışmanlığı ve eğitim kuruluşudur.
Grupas Gelişim TPM Akademi olarak; iş kazaları, kalite kusurları, arızaları ve tüm kayıpları sıfırlayarak üretim sisteminin verimliliğini en üst noktaya çıkartmayı amaçlayan, planlı bakım ve önleyici bakım yöntemleri uygulayarak tedavi etmekten çok önlemeye önem veren, görsel yönetim araçlarının kullanıldığı ve tüm çalışanların yönetime katıldığı bir atmosfer yaratan, problemleri yerinde ve gerçek cisimlerle inceleyerek anlayan, çözen ve yaptığı işte uzmanlaşarak kendini sürekli geliştiren takımlar oluşturan, sürdürülebilir başarılı iş sonuçları sağlayan kazançlı şirketler için çalışıyoruz.

Grupas Gelişim Yalın Akademi kuruluşların ve çalışanların daha verimli, daha etkin ve daha mükemmel işler başarmaları için gereken eğitim, gelişim ve öğrenme ihtiyaçlarını destekler. Bu amaçla Operasyonel Mükemmellik başta olmak üzere, kuruluşlara yönetsel/liderlik, pazarlama, satış, finans, insan kaynakları ve kişisel gelişim alanında çözümler sunar. Yalın Akademinin bir diğer güçlü yanı ise sahadan yetişmiş uzman danışmanlarla, yetişkin eğitimine uygun araçlar ve ortamlar tasarlayıp kullanmasıdır.

Dünyada 7 kıtada ofisleri ve müşterileri olan, Tedarik Zinciri, İleri Planlama ve Optimizasyon çözümleri sunan Hollanda menşeyli QUINTIQ firmasının Türkiye’deki projelerinde iş ortağı olarak faaliyet göstermekteyiz.

 

YUKARI