Batuhan UZEL

Profil Yetkinlikler  Unvan

2016 yılında Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Lisans programını tamamlamıştır. Kocaeli Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans programına devam etmektedir.

2015-2016 yılları arasında Eczacıbaşı Esan Endüstriyel Hammaddeler A.Ş.’de İş Geliştirme uzun dönem stajyeri olarak görev almıştır. RFID teknolojisi ile tesis izleme sisteminin kurulmasında firma bünyesindeki farklı üretim tesislerinde sorumluluk almıştır. İş Geliştirme departmanın yürüttüğü farklı projelerde sorumluluk almıştır. Yatırım fizibilitesi çalışmalarına ülke raporları yazarak destek vermiştir.

2016 Nisan ayından 2018 Haziran ayına kadar Schwarkopf Profesyonel Kuaför Ürünleri firmasında Ticari Pazarlama ve Satış Operasyon Uzmanı olarak çalışmıştır. Üst yönetime direkt bağlı olarak stratejik olarak satış planlamalarının yapılmasında ve satış/kanal geliştirme projelerinde yer almıştır. Ayrıca aylık KPI raporlamaları ve bayi bütçe mutabakatlarından sorumlu olarak ticari pazarlama bütçesini yönetmiştir. 2017 yılı Schwarzkopf satış ödüllerinde “Yılın Çalışanı” seçilmiştir.

• Liderlik, planlama ve koordinasyon kabiliyeti

• Analitik düşünme ve etkili problem çözme

• Proaktif Yaklaşım

• Bütçe oluşturma ve takibi, hedeflerin her seviyeye kırılımının sağlanarak performans göstergelerinin takip edilmesi

• Farklı kültür ve dinamiklere adaptasyon

Danışman

Eğitim

Kocaeli Anadolu Lisesi

Sabancı Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği

Kocaeli Üniversitesi – İşletme Yüksek Lisans

Doğum tarihi – Yeri / Aile

1993 / Kocaeli Bekar

YUKARI

2018'de Grupas Gelişim