Bora KÜÇÜK Grupas Gelişim ailesine katıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi işletme Bölümü’nden 1987 yılında mezun oldu. 2001 yılında, Yeditepe Üniversitesi yöneticiler için işletme yüksek lisans programını tamamladı.
Demir-çelik, gazlı içecekler, el aletleri, hizmet ve süt ürünleri gibi sektörlerde 30 yıla yaklaşan profesyonel tecrübeye sahip. Bu süreçte orta kademe yöneticilikten üst düzey yöneticiliğe kadar değişik seviyelerde muhtelif görevlerde bulundu. Finans Müdürü, Bütçe ve Planlama Müdürü, Hazine Müdürü, Finansal Kontrolör, Finans Direktörü, Grup Direktörü, CFO, GMY, GM ve Yönetim Kurulu Üyesi unvanlarıyla çalıştı. Finans, hazine, insan kaynakları, bilgi teknolojileri, satınalma, ithalat-ihracat ve lojistik fonksiyonlarını yönetti. Kurucu yönetim ekibinin bir üyesi olarak iki firmanın sıfırdan kuruluşunda katkıda bulundu.
Coca-Cola, Pepsi-Cola, Black & Decker, Xerox ve Corus Çelik (yeni adıyla Tata Çelik) gibi uluslararası bilindik markaların Türkiye ve bazı yurtdışı operasyonlarında çalıştı. Bunun yanı sıra Yaşar Holding ve Borusan Holding gibi ülkenin büyük endüstriyel kuruluşlarının iştiraklerinde görev aldı.
Danışman olarak hizmet vermeye başlamadan önce, Borusan Holding iştiraki olan Bortrade Borusan Uluslararası Ticaret A.Ş.’de GMV olarak, Güney Afrika ülkelerinde ki iş ve yatırım olanaklarının değerlendirilmesi konusunda çalışıyordu. Bununla birlikte Kocabıyık ailesi tarafından İran’da lojistik, ağır iş makinaları satış ve servisi ve otomotiv saçı satışı alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan üç şirketin ve DEİK Türkiye – Etiyopya İş Konseyi yönetim kurullarında yönetim kurulu üyeliği görevlerini sürdürdü.
2016 yılından bu yana, edindiği yönetim tecrübesini orta ve orta üstü büyüklükteki yerel firmalar ile paylaşmak amacıyla yönetim danışmanlığı yapmaktadır.
YUKARI

2018'de Grupas Gelişim