**

Uçtan Uca Tedarik Zinciri Planlama Eğitimi

**

Mess Toplam Üretken Bakım / Yönetim Eğitimi Erol ÖZDEN

**

Adli Tıp Kurumu Yöneticilerine Yönelik Risk Yönetimi Eğitimi

Grupas Eğitim Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü (TÜSSİDE) iş birliğinde Adli Tıp Kurumu yöneticilerine yönelik oluşturulan Risk Yönetimi Eğitimi 2 - 3 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir. Öğrenme ortamına katkı sağlayan Kıdemli Danışmanımız Berçin Gün'e Ferkut Özdemir'e ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.
**

Mavi Yaka Çalışan İletişimi ve Yönetimi eğitimlerimiz devam ediyor.

Mavi Yaka Çalışan İletişimi ve Yönetimi eğitimlerimiz devam ediyor. 24 Nisan tarihinde bu kez KONVEYÖR BEYAZ EŞYA VE OTOMOTİV YAN SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. çalışan ve yöneticileri ile keyifli bir eğitim gerçekleştirdik. Değerli katkıları için katılımcılara teşekkür ederiz.
**

Bolçi Operasyonel Mükemmellik Projemiz Başlıyor

Bolu'nun hızla büyüyen çikolata fabrikası Bolçi'de Operasyonel Mükemmellik projemizin lansmanını tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirdik.
**

KARCHER 5S Eğitimi

**

HYUNDAI Kaizen Eğitimi

KalDer ve Yalın Akademi iş birliği ile hazırlanan Kaizen Eğitimi'mize, Hyundai firmasından katılan İdari İşler, İnsan Kaynakları ve IT ekibine teşekkür ederiz.
**

AkzoNobel ''Nakit Akış Planı ve Yönetimi'' Eğitimi

''Nakit Akış Planı ve Yönetimi'' eğitimine katılan tüm AkzoNobel ekibine teşekkür ederiz.
**

Kariyer.net Zor İnsanlar ile Başa Çıkma Eğitimi

Kariyer.net ile yapmış olduğumuz iş birliği kapsamında, 10.Kat Eğitimleri'nde artık Yalın Akademi ekibinin eğitimlerini takip edip, katılım sağlayabilirsiniz. 11 Eylül günü gerçekleşen ''Zor İnsanlar ile Başa Çıkma Eğitimi''ne katılan tüm katılımcılara, Kıdemli Eğitmenimiz Berna Peker KARASARLIOĞLU'na ve Kariyer.net ekibine teşekkür ederiz.

 

**

İstatistiksel Proses Kontrol Eğitimi

İMMİB EĞİTİM iş birliği kapsamında gerçekleştirdiğimiz, “İstatistiksel Proses Kontrol Eğitimi”ni, katılımcıların MİNİTAB ortamında simülasyonlar ve vakalarla veri ürettiği, temel parametrelerle ilgili istatistiksel trendleri çıkardığı ve yorumladığı, ölçüm sistemi yeterliliğini analiz ettiği, doğruluğu kanıtlanmış ölçüm sisteminin ürettiği verileri kontrol grafikleriyle ortaya koyarak prosesin kontrol altında olup olmadığını yorumladıkları bir çalıştaya dönüştürdük. Öğrenme ortamına katkı sağlayan eğitmenimiz Emre Tuna'ya ve değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

 

**

Kale Oto Radyatör Orta Kademe Yöneticiler Geliştirilmesi Eğitimi

Grupas Gelişim Yalın Akademi olarak, Kale Oto Radyatör çalışanları ve yöneticileri ile "Orta Kademe Yöneticiler için Liderlik Becerileri'nin Geliştirilmesi Eğitimini" gerçekleştirdik. Öğrenme ortamına katkı sağlayan eğitmenimiz Dr. Metin Arslan'a ve değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
**

Mavi Yaka Çalışan İletişimi ve Yönetimi Eğitimi

Grupas Gelişim Yalın Akademi olarak, ASD Ambalaj Sanayicileri Derneği iş birliği kapsamında "Mavi Yaka Çalışan İletişimi ve Yönetimi Eğitimini" gerçekleştirdik. Öğrenme ortamına katkı sağlayan eğitmenimiz Dr. Metin Arslan'a ve değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
**

Ayın Konuğu Etkinliği

Grupas Gelişim “Bu Ayın Konusu” Etkinliği başarıyla gerçekleştirildi. Çeşitli kuruluşlardan gelen kıymetli katılımcılara EFQM ve TPM Modelleri tanıtılmış ödül süreçleri paylaşılmıştır. Ekibimizin kıymetli üyeleri Berçin Gün ve Ilhan Goksun’a sunumları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.
**

Kayıp Yönetim Modeli: Tanımla, Analiz Et, Yalınlaştır, Sürekliliği Sağla Çalıştayı

KalDer 27. Kalite Kongresi Çalıştayları kapsamında, Yalın Akademi olarak "İş Süreçlerinde Kayıp Yönetim Modeli: Tanımla, Analiz Et, Yalınlaştır, Sürekliliği Sağla" Çalıştayımızı 12 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirdik. Değerli eğitmenlerimiz Emre Tuna ve Ilhan Goksun'a, KalDer'e ve Çalıştay'ın duyurusunun hemen ardından büyük ilgi gösteren katılımcılara teşekkür ederiz.

**

PKM - Proses Kaizen Mühendisi Yetiştirme Programı Eğitimi

TAYSAD - Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneğiş birliği ile 6, 7, 13, 14 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen, "PKM - Proses Kaizen Mühendisi Yetiştirme Programı" kapsamında Operasyon Modülü eğitiminde Yalın Akış çerçevesinde ürünün (değerin) tedarik, üretim, dağıtım ve müşteriye teslimine kadar geçen yolculuğunda karşılaşılan kayıplar süreç bazlı ortaya konmuştur. Çözümler kısmında yalın araçları kullanılmış ve grup çalışmaları ile çözümlere ulaşılmıştır. Katılımcılara ve değerli eğitmenimiz Altan Erdoğan'a teşekkür ederiz.
**

Yalın Liderlik Gelişim Programı Sentez Grup

Grupas Gelişim Yalın Akademi olarak, Sentez Group çalışanları ve yöneticileri ile “Yalın Liderlik Gelişim Programının” "Sürekli İyileştirme Modülünü" gerçekleştirdik. Öğrenme ortamına katkı sağlayan eğitmelerimiz Ilhan Goksun'a, Bora Küçük'e ve değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
**

Grupas Gelişim Strateji Çalıştayı

Grupas Gelişim ailesi olarak, Strateji Çalıştayımızı gerçekleştirdik. 2018 senesini değerlendirdik, 2019'a ışık tutacağına inandığımız çalışmalar yaptık. Çalıştayımızda bize eşlik eden Göksel Paker'e ve kabak kemanesiyle müthiş bir dinleti yapan Tunç BAYDAR'a teşekkür ederiz.

**

Otonom Yönetim Eğitimi Sentez Grup

Grupas Gelişim Yalın Akademi olarak, Sentez Grup Ambalaj'da "Otonom Yönetim Eğitimi" ve "Günlük Yönetim Sistemi Eğitimi"ni gerçekleştirdik. Saha uygulamaları ve vaka çalışmaları ile öğrenme ortamına katkı sağlayan eğitmenimiz Altan Erdoğan'a ve değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
**

Siemens 5S Eğitimi

Grupas Gelişim Yalın Akademi olarak, MESS Eğitim iş birliğinde Siemens yöneticilerine yönelik "5S ile Operasyon Alanında Tertip ve Düzenin Sağlanması Eğitimi"ni gerçekleştirdik. Öğrenme ortamına katkı sağlayan eğitmenimiz Ferkut Özdemir'e ve değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
**

Ayın Konuğu Yener SONUŞEN

Grupas Gelişim'in organize ettiği “Ayın Konuğu” etkinliğinde Sayın Yener Sonuşen Ph.D.’i dinledik. Yener Bey, Dünya’da ve Türkiye’de Yönetim Modelleri ve Başarının Kilit Faktörleri ana Teması kapsamında bizleri, yönetim tecrübeleri ışığında aydınlatmıştır. Yener Bey, okumanın, kültür zenginliğinin ve tarihten ders çıkartmanın iş hayatına önemli katkılarını bizlere örneklerle özetledi. Analiz ve sentezlemenin gücüne değinmiş ve iş arkadaşlığını dostluklara dönüştürebilen kültürel zenginliğin katkılarına çok güzel örnekler vermiştir. Kendisine çok teşekkür ediyor, sağlıklı ve mutlu nice yıllar diliyoruz.
**

Maki Gami Eğitimi YÜNSA

Grupas Gelişim Yalın Akademi olarak, YÜNSA yöneticileri ve çalışanlarına yönelik "Maki Gami ile Süreçlerin İyileştirilmesi Eğitimi"ni gerçekleştirdik. Öğrenme ortamına katkı sağlayan kurucu ortağımız ve eğitmenimiz Selami Güven Antal'a ve değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
**

Boyutsal Toleranslandırma Eğitimi

Grupas Gelişim Yalın Akademi olarak, Taysad iş birliğinde "Boyutsal Toleranslandırma Eğitimi"ni gerçekleştirdik. Öğrenme ortamına katkı sağlayan Kıdemli Danışmanımız Altan Erdoğan'a ve değerli katılımcılara teşekkür ederiz.
**

Yönetimin Kurumsallaşması ve Aile Anayasası Yazımı ile Aile İlişkilerinin Kurumsallaşması

KalDer Ankara Şubesi iş birliğinde gerçekleşen “Yönetimin Kurumsallaşması ve Aile Anayasası Yazımı ile Aile İlişkilerinin Kurumsallaşması” programımız başladı.
**

İnci Akademide Mavi Yaka Çalışan İletişimi ve Yönetimi Eğitimi

Grupas Gelişim Yalın Akademi olarak, İnci Akademide "Mavi Yaka Çalışan İletişimi ve Yönetimi Eğitimi"ni gerçekleştirdik. Öğrenme ortamına katkı sağlayan Kıdemli Eğitmenimiz Dr. Metin Arslan'a ve değerli katılımcılara teşekkür ederiz.
**

İzmir Şubesi Açıldı

Grupas Gelişim İzmir şubemize göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz. İletişim ve sorularınız için Kıdemli Danışmanımız Ferkut Özdemir ve Eğitim Gelişim Sorumlumuz Oben Altunpala ile iletişime geçebilirsiniz.
**

Ferrero Fındık Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

Grupas Eğitim olarak, Ferrero Fındık katılımcıları ile "Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi"ni gerçekleştirdik. Öğrenme ortamına katkı sağlayan Kıdemli Eğitmenimiz Dr. Metin Arslan ve değerli katılımcılara teşekkür ederiz.

**

Türkiye - SAF-HOLLAND 5S Eğitimi

Grupas Eğitim olarak, Türkiye - SAF-HOLLAND katılımcıları ile "5S Eğitimi"ni gerçekleştirdik. Öğrenme ortamına katkı sağlayan Kıdemli Danışmanımız ve Kurucu Ortağımız Selami Güven Antal'a ve değerli katılımcılara teşekkür ederiz.
**

Yalın Liderlik Gelişim Programı SENTEZ GRUP Sertifika Töreni

Grupas Eğitim tarafından Sentez Grup çalışanlarına yönelik oluşturulan Yalın Liderlik Gelişim Programı 4 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilen sertifika töreni ile tamamlanmıştır. 7 Modül eğitim, uygulama (saha) projeleri ve atölye çalışmalarından oluşan programımız yaklaşık 5 ay sürmüştür. Programın oluşturulmasında ve gerçekleştirilmesinde katkı sağlayan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz. Sentez Grup gibi mutlu çalışanlara ve örnek liderlere sahip, katma değerli çalışmalar ile sürekli iyileştirme kültürünü benimsemiş nice kuruluşlarla güzel programlar oluşturmak dilekleriyle.
**

Sıfır Kayıp Yolculuğunda Yalın Dönüşüm Semineri Adana Sanayi Odası

Grupas Gelişim olarak, Adana Sanayi Odası iş birliğinde oluşturduğumuz “Sıfır Kayıp Yolculuğunda Yalın Dönüşüm Semineri”ni 03.04.2019 tarihinde gerçekleştirdik. Adana Sanayi Odasına, değerli katılımcılara, Kurucu Ortağımız EROL ÖZDEN'e ve Yönetim Kurulu Üyemiz Emre Tuna'ya teşekkür ederiz.
**

Mavi Yaka Çalışan İletişimi ve Yönetimi Eğitimi Rusya Kazan'da

Grupas Gelişim Yalın Akademi olarak, ENKA çalışanları ve yöneticilerine “Mavi Yaka Çalışan İletişimi ve Yönetimi” Eğitimini, Rusya’ya bağlı Tataristan Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti olan Kazan’da gerçekleştirdik. Öğrenme ortamına katkı sağlayan eğitmenimiz Metin Arslan'a ve değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
**

Maki Gami ile Süreçlerin Analizi Eğitimi

Grupas Gelişim Yalın Akademi olarak KalDer, Türkiye Kalite Derneği iş birliğinde, Maki Gami ile Süreçlerin Analizi çalıştayımızı, Ankara'da gerçekleştirdik. Eğitmenimiz ve kurucu ortağımız Selami Güven Antal'a ve değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
**

Penti Değer Akış Haritalama Eğitimi (VSM)

**

YÜNSA Temel Otonom Bakım Eğitimi

**

İski 5S Eğitimi

**

Müşteri İlişkileri ve Memnuniyeti Yönetimi Eğitimi

**

Profesyonel Bakım Yönetimi Eğitimi

**

Maki Gami Yöntemiyle Süreçlerin İyileştirilmesi Çalıştayı

**

Bartın Devlet Hastanesi ‘’Yalın Hastane Yalın Dönüşüm’’ Eğitimi

**

Orta Kademe Yöneticiler için Temel Yönetim Becerileri Eğitimi

**

Selami Güven ANTAL'ın Bakım Konferansı Açılış Konuşması

**

İlhami OK Bakım Konferansı Yedekleme Maliyetleri Sunumu

**

Sabancı Üniversitesi Quntiq & Grupas Gelişim Kariyer Günü Etkinliği

**

EDU Yönetici Geliştirme Birimi Programı Kapsamında Döngüsel Ekonomi Eğitimi

**

Yalın Üretim Teknikleri Eğitimi

**

Görsel Yönetim Eğitimi

**

Mavi Yaka Çalışan İletişimi ve Yönetimi Eğitimi Grup Çalışması

**

Italy Study Tour Etkinliği Videosu

**

Temel İstatistik ve İleri Problem Çözme Teknikleri Eğitimi Grup Çalışması

**

Yedekleme Kararı Alırken İzlenecek Yollar

**

Yalın Hastane Çalıştayı

SON
YUKARI