9 Kasım'da Quintiq Dünya Turu Etkinliği için Çırağan Oteldeyiz

Geçtiğimiz yıl İstanbul’da düzenlenen Quintiq Dünya Turu Etkinliği’nde, Türkiye Metaller Endüstrisi’nde gerçek bir lider topluluğu oluşturulmasına destek vereceğimizi taahhüt etmiştik. Bu yıl, bu sözü yerine getiriyoruz.

9 Kasım’da Avrupa Metal sektöründen, Tedarik Zinciri sorunlarının üstesinden gelme konusundaki yaklaşımlarını, tecrübelerini ve en iyi uygulamalarını geniş bir yelpazede paylaşacak konuşmacıları bir araya getireceğiz. Sizleri Çırağan Kempinski Sarayı İstanbul’da bir günlük kapsamlı fikir alışverişi ve tanışma için uzmanlarımız, Quintiq müşterileri ve çelik, alüminyum, bakır, metaller ve maden endüstrilerinden meslektaşlarınızla birlikte aramıza katılmaya davet ediyoruz.

Tedarik zinciri uzmanlarımız, planlama zorluklarınızı derinlemesine analiz ederek fırsatlardan yararlanmanın yeni yollarının yanı sıra iş hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olacak özel çözümler bulmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Ayrıca planlama becerilerinizi, şirketimizin planlama demosunda gerçek metal işlemleri planlama görevindeymişsiniz gibi test edebilirsiniz. Ayrıca Quintiq çizelgeleme program demosu ile, planlama becerilerinizi gerçek bir metal işleme sürecinde test etme imkanı bulacaksınız..

YUKARI