Sevde BÜYÜKDOĞAN

Profil Yetkinlikler  Unvan

2017 yılında Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Lisans programını tamamlamıştır. 2016 yılında Twente Üniversitesi’nde Erasmus programına katılmıştır.
2015 yılında Satış Planlama ve Tedarik Zinciri Departmanında yaptığı staj süresince karlılık raporlaması, günlük ve aylık satış raporlaması, satış hedeflerinin raporlamasını yapmıştır. Envanter seviyesini azaltmaya yönelik stok optimizasyonu projesinde görev almıştır.
2014 yılında Plastik ve Elektronik Endüstrisi üzerinde üretim yapan bir firmada Kalite Kontrol Departmanı başta olmak üzere farklı departmanlarda stajını sürdürdü. İşçi güvenliği ve sağlığı raporlamaların da yer almıştır. Müşteri taleplerine göre aylık üretim planlama ve ön tahmin görevlerinde bulunmuştur.

Türkiye’nin ve dünyanın başarılı liderleriyle Sabancı Üniversitesi’nin özel seçilmiş öğrencilerini bir araya getirmek, öğrencilerin kişisel gelişimine ışık tutacak başarı hikayelerini doğrudan dinlemek, profesyonel iş yaşamını yakından tanımak amacıyla “Liderler ve CEO’larla Çay Sohbetleri” başlıklı bir dizi etkinliği ekip arkadaşları ile organize etmiştir. 10 yıldır süregelen bu etkinlik adı altında kulüp şu ana kadar 200’ün üzerinde CEO ve liderle görüşme gerçekleştirmiştir. Üyeliği ve başkanlığı sırasında yurtiçinde Unilever CFO’su Ivar Blanken ve Lukoil CEO’su Alexander Terletskiy ile görüşme organize etmiş. Yurtdışında ise Japonya, İsviçre ve İtalya gezilerinin organizasyonunda görev ve yer almıştır.  

  • Liderlik, ekip çalışması, planlama ve organizasyon kabiliyeti
  • Kültürlerarası iletişim
  • Analitik düşünme ve etkili problem çözme
  • İşçi sağlığı ve iş güvenliği tecrübesi
  • Bütçe oluşturma ve izleme, hedeflerin her seviyeye kırılımının sağlanarak sorumluluğun tabana yayılması

 

Danışman

Eğitim:

Habire Yahşi Anadolu Lisesi

Sabancı Üniversitesi- Endüstri Mühendisliği

Twente University – International Business Administration Erasmus Programı
YUKARI

2018'de Grupas Gelişim